Ky është emri që u largua me dëshirë nga 'Love Island Albania'!

Ky është emri që u largua me dëshirë nga 'Love Island Albania'!

19:59, 26/09/2023

Siç edhe u lajmërua, një ishullor është larguar me dëshirën e tij nga “Love Island Albania” sot .

Ndoshta nuk do ta besoni, por bëhet fjalë për Ildën. Episodin e sotëm të transmetuar në 18:20, ajo ka lënë përfundimisht vilën e dashurisë.

Gjatë daljes së saj ajo i ka thënë Stivit, partnerit të saj brenda shtëpisë “Të pres jashtë”. Nuk dihet arsyeja pas këtij vendimi, pasi ata shiheshin si një çift i fortë brenda vilës.

Kujtojmë që të dielën e kaluar nga vila u larguan edhe Artemis dhe Gleni me votat e djemve dhe vajzave të vilës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco