Ndodh edhe kjo! Luizi dhe Kiara, në kopertinën e një libri

Ndodh edhe kjo! Luizi dhe Kiara, në kopertinën e një libri

14:55, 26/09/2023

Luizi Ejlli dhe Kiara Tito janë çifti më i komentuar për momentin dhe ndjekësit e tyre janë gjithmonë kuriozë të dinë gjithmonë e më tepër për raportin e tyre.

Dyshja kanë siguruar tashmë edhe fansat e tyre të cilët i mbështesin dhe përgëzojnë nëçdo hap që ata bëjnë. E teksa i shohim në postime, funpage-e apo video të ndryshme, së fundmi portreti i tyre i ‘dasmës’ është shfaqur edhe në kopertinën e një libri.

Ka qenë vetë këngëtari ai që ka postuar një foto të kopertinës së librit në Instagram, me titull: “Në MES TË KAOIST” .

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco