Taylor Swift dhe Travis Kelce largohen bashkë nga ndeshja Kansas City Chiefs – Chicago Bears

Taylor Swift dhe Travis Kelce largohen bashkë nga ndeshja Kansas City Chiefs – Chicago Bears

12:51, 26/09/2023

Këngëtarja, Taylor Swift dhe futbolleri, Travis Kelce janë larguar bashkë nga loja e NFL-së.

Swift mori pjesë në ndeshjen e Kansas City Chiefs kundër Chikago Bears, ku u pa për herë të parë me Travis Kelce, raporton Enews.

Gjatë ndeshjes Swift u pa në stadiumin “Aerohead”, ulur me nënën e futbollistit në një suitë private.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco