Miley Cyrus me stil të ri të flokëve

Miley Cyrus me stil të ri të flokëve

11:50, 26/09/2023

Këngëtarja e njohur, Miley Cyrus  ka ndryshuar ngjyrën e flokëve, duke u bërë kështu brune.

Kwtw e ka zbuluar vet ajo përmes një postimi në rrjetin social, Instagram, shkruan Enews.

Ajo, e cila kishte mbajtur flokët bjonde gjatë viteve të fundit, e kombinoi pamjen e re me një grim të thjeshtë dhe një çantë kuqe.

Miley Cyrus

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco