Ofendime dhe komente negative, Stresi paralajmëron ‘gangsterët’ e TikTok-ut

Ofendime dhe komente negative, Stresi paralajmëron ‘gangsterët’ e TikTok-ut

09:23, 26/09/2023

eperi Stresi, paralajmëron se nuk do të falë më asnjë koment negativ në Tik Tok. Në një video mesazh të gjatë, ai ka dhënë një mesazh të qartë, ku shprehet se nuk fal dhe nuk harron.

Stresi i cili mesa duket u është rikthyer sherreve virtuale në Tik Tok, këtë herë ka dalë hapur me një ‘paralajmërim’ siç i quan ai të të gjithë gangsterëve, në këtë rrjet social.

Kjo video shkon për ju gangsterët e TikTok-ut. E di që kemi rënë shumë poshtë, në nivele shumë të këqija këtu në TikTok, nuk na është dashur fare të merremi me këto punë por edhe ne punojmë me gjak, nuk punojmë me ujë. Çmendesh kur dëgjon që të shajnë nënën, motrën, vëllain, babain, fëmijën. Unë nuk ia ndaloj askujt gojën, as mua nuk ma ndal njeri, ky është fakt por vetëm diçka po ju them ‘do vijë ajo ditë’. Shikoni, unë kujt ia kam vënë syrin, nuk i jam ndarë gjithë jetën por të betohem që do vijë ajo ditë që do shihemi. Mua personalisht, kush më ka prekur aq thellë në familje, sot e 2 mijë vjet, qofsha djali më i poshtër nëse ia fali. Po çfarë do ndodhë? Do shani dhe do lodheni duke sharë”, tha ai.

“Do vijë kohë që të dikush që ka sharë nga Amerika apo nga gjithë bota, keni për të ardhur në shtëpiat tuaja, se nuk keni ku shkoni pa ardhur në tokën tuaj Dhe në atë moment që ktheheni në Shqipëri, ka për të qenë momenti më i lumtur për mua. Nuk kam parë akoma një djalë të mirë, që nuk shan, që flet tamam, që thotë se unë jam burrë dhe do të vi të përballem. Për atë Zot i keni hyrë një lojë shumë të keqe. Keni zgjedhur lojën më të gabuar për të sharë të tjerët nga motra dhe nga ropt. Nuk ka për të patur Zot, ju betohem në Zot, betohem në gjakun e nënës se nuk do ia fal asnjërit. Nëse iu zë, të shkretët ju. Vazhdoni ju, jepini shani por unë do ju shk* të gjithë listën e dasmës po ju zura. Do shihemi shumë shpejt, jua premtoj që do keni shumë të reja në muajin tetor”, dëgjohet Stresi të thotë në videon e publikuar në TikTok”, tha ai.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco