Miley Cyrus nuk është më bionde, befason me ndryshimin pas më shumë se një dekade

Miley Cyrus nuk është më bionde, befason me ndryshimin pas më shumë se një dekade

22:29, 25/09/2023

Miley Cyrus ka treguar ngjyrën e re të flokëve me një postim në Instagram duke uruar drejtorin e ri kreativ të Gucci, me ç’rast i ka habitur fansat duke marrë parasysh se ka qenë bionde për më shumë se një dekadë.

Në urimin e saj për koleksionin debutues të Sabat De Sarno te Gucci, këngëtarja dhe aktorja i ka treguar flokët e ngjyrosura në një nuancë kafe të errët.

30-vjeçarja ka shpërndarë tri fotografi, në të cilat ka pozuar me një pallto të zezë teksa mban në dorë një nga çantat ikonike të shtëpisë së modës Horsebit.

Ndryshimi në pamje tërhoqi vëmendjen e fansave, të cilëve iu kujtua fillimi i karrierës së saj dhe disa pyesin nëse ajo ka paralajmëruar materiale të reja muziko apo projekte tjera të reja.

Në kopertinën e albumit të saj të fundit, “Endless Summer Vacation”, Miley kishte bërë ndryshim në flokë, ashtu që fansat sugjerojnë se modeli i ri i flokëve mund të sinjalizojë një ‘epokë të re’.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco