FOTO/ Selena Gomez lë pa fjalë ndjekësit me paraqitjen e saj

FOTO/ Selena Gomez lë pa fjalë ndjekësit me paraqitjen e saj

15:31, 25/09/2023

Selena Gomez ndau disa selfie seksi në Instagram, duke treguar një palë çizme të zeza latex, të cilat i rrëshqisnin lart këmbët. 

Çizmet kishin taka stileto dhe majë me majë. Ajo ndau një fotografi të saj duke i veshur ato në buzë të asaj që duket si një shtrat hoteli nën një llambadar. Ajo i kombinoi çizmet me një pamje pa pantallona dhe një buton të bardhë të madh. Pranë çizmeve, ajo ka shtuar një emoji me zemër të zezë.

Image

Këngëtarja e "Single Soon" ndau një imazh të dytë më të afërt të grimit të saj. Flokët e saj ishin të ndara në mes dhe të drejtuara poshtë shpinës. Në veshët e saj kishte një palë rrathë floriri dhe rreth qafës kishte një zinxhir të thjeshtë ari. 

Ajo kishte një gamë natyrale me një buzë rozë të zbehtë me shkëlqim. Bluza ishte e hapur për të zbuluar dekoltenë e Gomez.

Image

Më vonë, ajo ndau një foto të saj me një fustan mahnitës leopardi me mëngë të gjata, një jakë breshkë dhe një fund të rrjedhshëm. Ajo i kishte flokët të tërhequr në një bisht të ulët dhe mbante një tufë të vogël të zezë. Në një gisht ishte një unazë e madhe ari.

 

 

Image

Burimi: ELLE

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco