U tha se ishte arrestuar! Getinjo rikthehet në rrjete sociale me një mesazh

U tha se ishte arrestuar! Getinjo rikthehet në rrjete sociale me një mesazh

14:10, 25/09/2023

Reperi i njohur shqiptar Getinjo është rikthyer në rrjete sociale, pas një pauze disa mujore. Gjatë kësaj kohe, u aludua se Getinjo ishte arrestuar dhe këto thashetheme i nxiti vetë vëllai i tij, Mozzik, i cili bënte thirrje për lirinë e tij.

Megjithatë sot reperi është rikthyer në faqen e tij zyrtare në Instagram, me një foto të tijin ku shprehet se ka një histori të gjatë për të treguar.

Image

Image

Kujtojmë se reperi i ka dhënë fund lidhjes me Vivien Thano! Dy ish-konkurrentët e edicionit të parë të ‘Big Brother Vip Kosova’ dolën çift nga ‘reality show’ por romanca e tyre zgjati vetëm pak muaj.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco