Konfirmohet! Aktori i humorit, konkurrent i radhës në ‘DWTS’

Konfirmohet! Aktori i humorit, konkurrent i radhës në ‘DWTS’

12:18, 25/09/2023

Është konfirmuar konkurrenti i radhës në ‘Dancing With The Stars Albania’. Bëhet fjalë për aktorin e njohur të humorit Irgen Cela, të cilin duket se do e shohim në një tjetër fushë, atë të kërcimit.

Partnerja e tij e kërcimit në këtë konkurrim do të jetë Joana. Lajmin e ka bërë të ditur faqja zyrtare e ‘DWTS’.

Disa nga emrat që janë zbuluar deri tani janë politikani Evis Pupa, Saimir Korreshi, këngëtarja dhe moderatorja Enxhi Nasufi, bukuroshja Atalanta Kërçyku, fituese e shumë çmimeve të bukurisë. Sipërmarrësja dhe blogerja e njohur Sara Karaj, Armaldo Kllogjeri, i njohur për zërin e tij dhe talentin në muzikë, regjisorja Arnita Beqiraj, bukuroshja nga Kosova Juliana Nura.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco