‘Zemër Guri’, seriali shqip që mund ta shihni këtu

‘Zemër Guri’, seriali shqip që mund ta shihni këtu

21:29, 23/09/2023

‘Zemër Guri’ quhet seriali më i ri shqiptar që është duke u realizuar.

Në këtë serial, po marrin pjesë emra të njohur të artit shqiptar, të cilët janë gërshetuar mjaft mirë në rolët që kanë.

Duke treguar një histori interesante, që nga nisja, seria ka nisur të ketë pëlqyeshmërinë e publikut.

Me skenar dhe producim të Valbona Dalipit, ‘Zemër Guri’ po xhirohet nën regjinë e Egzona Kadrijit.

Ja linku ku mund ta shihni:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco