Lot dhe tronditje gjatë largimit të Salionit nga vila

Lot dhe tronditje gjatë largimit të Salionit nga vila

14:02, 23/09/2023

Salioni u eliminua nga loja pasi Denisi zgjodhi Aishah dhe ai mbeti single. Ishullorët mbetën të habitur dhe kjo erdhi e papritur për ta.

Ja komentet e ishullorëve për ngjarjen:

Amadea: Mendova që do kishte pak kohë që të bëntë një vajzë tjetër përvete ishte e papritur

Aleksandros është mërzitur shumë dhe ka shpërthyer në lot teksa shprehet: E kisha si vëlla dhe ishte i vetmi person që flisja hapur, ndaja çdo gjë me të.

Aishah i shpreh Salionit: Dua të iki në shtëpi. Nuk e di pse më zgjodhi mua, s’kam folur me të. Unë nuk e pëlqej dhe s’kam tërheqje me të s’mund të rri në një shtrat me Denisin. 

Artemis: Ndarja e Salionit ishte shumë e rëndë, na erdhi e papritur por mendoj që na ka zgjuar, do kem më kujdes kur të flas me bombshell tani e tutje.

Harisi: Salioni e kam pasur shokë të mirë dhe u mërzita që po del.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco