Plotë stil vjeshtor, Beatrix Ramosaj ndan imazhe nga New York-u

Plotë stil vjeshtor, Beatrix Ramosaj ndan imazhe nga New York-u

14:00, 21/09/2023

Beatrix Ramosaj po vazhdon të shkëlqej në çdo paraqitje të saj.

Tash e një kohë ajo gjendet në New York, ku nuk kanë munguar momentet e shumta që ka ndarë ajo në rrjetet sociale.

Këngëtarja së fundmi ka publikuar disa imazhe të reja, duke vënë në pah kështu linjat e saj trupore.

“Si po ndjeheni të gjithë kur e dini që vera gati mbaroi”, ka shkruar artistja krahas fotografive.

Sa i përket anës muzikore projekti i saj i fundit daton para dy muajve, e që është në bashkëpunim me vëllain e saj Alban Ramosaj dhe me Dj PM dhe Dj Dagz, “Cin&Tonic”.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco