“Përqafom”, thonë Gold AG dhe Meda me këngën e re

“Përqafom”, thonë Gold AG dhe Meda me këngën e re

10:25, 21/09/2023

Dy artistët, Gold AG dhe Meda kanë lansuar bashkëpunimin e tyre.

“Përqafom” titullohet kënga e tyre, teksti dhe muzika e së cilës është realizuar nga vet Gold AG, përcjell Klankosova.tv.

Meda dhe Gold AG kësaj kënge ia kanë realizuar edhe videoklipin, të cilin mund ta shihni më poshtë.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco