“Mbesa ime” po vjen nga Greta Koçi

“Mbesa ime” po vjen nga Greta Koçi

10:00, 21/09/2023

Greta Koçi ka gati projektin e ri muzikor dhe këtë e bëri të ditur përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo njoftoi se kënga e re titullohet ‘Mbesa ime’ dhe do të publikohet së shpejti.

Kënga është punuar dhe ka mbetur vetëm videoklipi i këngës për tu xhiruar.

greta

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco