Kim Kardashian nxit shqetësime për humbje të tepruar të peshës me imazhet e reja nga pushimet

Kim Kardashian nxit shqetësime për humbje të tepruar të peshës me imazhet e reja nga pushimet

14:05, 19/09/2023

Kim Kardashian ka ngjallur shqetësim te fansat pasi ka postuar fotografi të reja me bikini nga pushimet e saj të fundit.

 
Bukuroshja ka humbur shumë peshë në vitet e fundit dhe shumë nga ndjekësit besojnë se e ka tepruar.

Ylli televiziv postoi imazhe nga udhëtimi i saj në ishujt Turks & Caicos në profilin e saj në Instagram, ku shfaqet duke pozuar teksa ndodhet në një shezlong plazhi nën diell.

 
Kim tregoi figurën e hollë trupore dhe tenin e nxirë ndërsa e fotografoi vetëm trupin dhe u fokusua te kthesat dhe beli i ngushtë.
Në disa imazhe tjera, ka pozuar me xhinse dhe pjesën e sipërme të bikinive, duke treguar sërish belin e hollë.

Megjithatë, fansat nuk ishin aq të kënaqur me pamjet dhe shumë thanë se Kardashian ishte bërë shumë i hollë.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco