Zbulohet partneri i Xhulit në ‘Dancing with the Stars’

Zbulohet partneri i Xhulit në ‘Dancing with the Stars’

13:50, 19/09/2023

Programi i kërcimit “Dancing with the Stars Albania” do të nisë mbrëmjen e sotme.

Në mesin e dysheve që janë krijuar, vëmendje mori pjesëmarrja e Juliana Nures.

Përmes rrjeteve sociale ka kohë që ka paralajmëruar që do jetë pjesë e këtij spektakli ndërsa minuta më parë me anë të një video ka zbuluar partnerin.

Balerini quhet Dion dhe do ta ndihmojë në këtë rrugëtim emocionues.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco