Enca bëhet e gjallë. Ka një mesazh në rrjete sociale…

Enca bëhet e gjallë. Ka një mesazh në rrjete sociale…

10:30, 19/09/2023

Dy ditë pasi u lirua dhe u caktua ndaj saj masa e sigurisë “detyrim paraqitje”, Enca Haxhia ka gjetur kohë edhe për fansat e saj në rrjetet sociale.

Edhe pse u lirua, këngëtarja përgjatë kësaj kohe qëndroi në heshtje deri ditën e sotme ku ‘u bë e gjallë’ në Instagram.

Ajo postoi një emoji me zemër në InstaStory, që me siguri ia ka dedikuar të gjithë atyre që e mbështeten gjatë këtyre ditëve të vështira. Pak ditë më parë Enca u arrestua nga policia pasi në shtëpinë e saj u gjetën disa rrënjë hashashi të mbjella në vazo, ku Enca tha se i kishte për përdorim vetjak.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco