Kida ka një paralajmërim për fansat e saj

Kida ka një paralajmërim për fansat e saj

10:18, 19/09/2023

Pas një sezoni veror goxha të ngjeshur, Kida bëri disa ditë pushime dhe tashmë është mbushur me energji.

Ajo ka zbuluar se plot projekte të reja do vijnë në këta muajt e fundit të vitit 2023.

KIDA

Artistja madje tha se mezi pret për kapitullin e ri të ‘çmendur’ duke mos zbuluar më shumë.

Gjithsesi, lajmi sigurisht se do i gëzojë adhuruesit e saj.

kida

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco