Fotografi i Mbretëreshës Elizabeth zbulon prapaskenat e 13 viteve më parë

Fotografi i Mbretëreshës Elizabeth zbulon prapaskenat e 13 viteve më parë

20:44, 14/09/2023

Fotografi mbretëror Julian Calder ka zbuluar përgatitjet e prapaskenave të Mbretëreshës Elizabeth II për një set fotografik.

Julian Calder zbuloi pir HELLO! se fotografia për këpucët e mahnitshme të veshura nga Mbretëresha është bërë në Kalanë Balmoral në vitin 2010.

“Mbretëresha Elizabeth ndërsa po ecte në oborrin e rezidencës së saj të dashur skoceze kishte veshur këpucë për ecje nën mantelin e saj”, thotë Julian për HELLO!. Ai kujton gjithashtu marrëveshjen e saj për portretin, i cili erdhi me kusht që rrobat të mbeten të thata.“Sigurohuni që rrobat të mos lagen”, na kërkoi ajo. “Kështu, me bekimin e saj, shkuam dhe ia dolëm”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco