Fero: Unë jam mysliman tash dhe nuk kam lidhje me atë që ish-gruaja ime bën

Fero: Unë jam mysliman tash dhe nuk kam lidhje me atë që ish-gruaja ime bën

17:40, 14/09/2023

Fero (tashmë Khattab) duket se e ka shndërruar në traditë që të lëshojë nga një ‘bombë’ çdo ditë përmes rrjeteve sociale.

Në orët e hershme të mëngjesit, ai ka befasuar sërish, teksa ka folur për raportin me Arbenitën.

“Unë jam mysliman tash dhe nuk kam lidhje me atë që ish-gruaja ime bën. Ne kemi jetët tona me respekt për njëri-tjetrin sepse kemi një vajzë por sot jam musliman dhe nuk kam asnjë relacion me të. Ajo zgjodhi jetën e saj”, është shprehur ai.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco