Elita Rudi tregon prapaskenat duke u bërë gati për dasëm, duket “zjarr”

Elita Rudi tregon prapaskenat duke u bërë gati për dasëm, duket “zjarr”

17:06, 14/09/2023

Elita Rudi ka qenë mbrëmë në një dasëm pejane.

Me fustan të kaltërt, Elita dukej bombastike në dasëm.

Bukuroshja gjakovare e martuar në Pejë ka treguar prapaskenat e përgatitjes për mbrëmjen e kaluar dhe duket se gjithçka paska qenë në detaje.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco