John Legend dhe Chrissy Teigen shkëlqejnë për turneun botëror të Beyonce

John Legend dhe Chrissy Teigen shkëlqejnë për turneun botëror të Beyonce

16:02, 14/09/2023

Dyshja, John Legend dhe Chrissy Teigen morën pjesë në shfaqjen e Beyonce në Vancouver, Kanada.

Teigen ishte veshur një bluzë pa mëngë të qëndisura me perla argjendi, me pantallona me pupla me bel të lartë dhe një palë vathë me rrathë argjendi.

Duke iu përshtatur gruas së tij, Legend veshi një xhaketë bomber të argjendtë Dior me një bluzë të bardhë, pantallona të ngjashme dhe atlete të bardha.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco