‘Konfirmon’ lidhjen/ Melinda e djeg në dasmën e ‘kunatës’

‘Konfirmon’ lidhjen/ Melinda e djeg në dasmën e ‘kunatës’

11:53, 14/09/2023

Këngëtarja Melinda Ademi është përfolur së fundmi për një romancë me menaxherin e saj Granit Muhaxheri. Ajo vetë nuk ka dhënë asnjë koment për aludimet, megjithatë e shohim shpesh në prani të Muhaxherit, madje edhe në festa familjare.

Graniti dje ka martuar motrën e tij, Ritën dhe s’kishte si të ndodhte ndryshe, e ftuar ishte dhe Melinda e cila duket se e ka shijuar pafund atmosferën e dasmës duke kërcyer për çiftin, veçanërisht me ‘kunatën’ e saj.

Image

Graniti i ka vënë pikat mbi ‘i’ lidhjes së shumëpërfolur me këngëtaren, pasi e ka prezantuar edhe me familjarët e tij.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco