Dafina Zeqiri thekson linjat joshëse në pozat nga pushimet

Dafina Zeqiri thekson linjat joshëse në pozat nga pushimet

11:54, 14/09/2023

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri ishte një prej emrave më të sukseshëm dhe më të kërkuara të skenës përgjatë sezonit të verës.

Koncerte dhe mbrëmjet muzikore ishin të panumërta për të, ndërsa ajo solli edhe shumë projekte si solo ashtu edhe në bashkëpunim.

Por, pas angazhimeve, Dafina këto ditë ka gjetur kohë për t’u relaksuar në një destinacion bregdetar.

Foto: Dafina Zeqiri/Instagram

Atje artistja ka zbuluar se ndodhet me të dashurin e saj të ri, ndërsa nuk kanë munguar edhe imazhet e ndryshme që ndau me fansat në Instagram.

E veshur me bikini të zeza dhe mini-fund gri, autorja e “Malli” theksoi belin e hollë dhe linjat e formësuara.

Në një tjetër, Dafina shihet duke shijuar rrezet e diellit në një pishinë, teksa përball ka pamjen përrallore të detit.

 
Foto: Dafina Zeqiri/Instagram

“Unë kurrë nuk humbas, ose fitoj ose mësoj”, ka shkruar Dafina në mbishkrimin e imazhit.

Megjithatë, ndonëse në pushime Dafina ka zbuluar se të premten pritet të lansoj këngën e re “Xhane xhane” që do të jetë në bashkëpunim me Klajdin dhe Brunon. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco