Kim Kardashian thekson linjat e trupit në një fustan të zi nga koleksioni i saj më i fundit

Kim Kardashian thekson linjat e trupit në një fustan të zi nga koleksioni i saj më i fundit

15:55, 07/06/2023

Kim Kardashian ka prezantuar një version të ri të fustanit të njohur të markës së saj ‘SKIMS’.

Koleksioni i ri ka të përfshirë një fustan të zi me mëngë të gjata në vend të rripave në stilin ‘spageti’, shkruan DailyMail.

Themeluesja e markës “KKW Beauty” publikoi një video të shkurtër të linjave të saj trupore, të cilat i kishte theksuar në fustanin elegant.

“Doja t’ju tregoja këto ‘SKIMS’ të reja. Ashtu si fustanet e vërtetë sepse të gjithë i veshin. Kaq e lezetshme. Unë do ta konsumoja plotësisht. Sa e lezetshme”, tha ajo në Instagram Story.

Dekolteja e thellë e fustanit tregonte dekoltenë e bollshme të Kimit, 42 vjeçe.

Fustani zyrtarisht quhet ‘Soft Lounge Sleeve Dress’ dhe shitet për 88 dollarë.

Është në dispozicion në tetë ngjyra, duke përfshirë të zezën, të bardhën, grinë dhe ngjyrën e kaltër.

Nëna e katër fëmijëve u shpreh e sinqertë për dramën rreth divorcit të saj nga Kanye West, 45 vjeç, në episodin e dytë të sezonit të tretë të “The Kardashians” që tani transmetohet në Hulu.

“Unë ende e ndjej nevojën të mos flas për këtë dhe ta mbroj nga fëmijët e mi dhe gjithmonë do të ndihem kështu, por Zot, nëse njerëzit do ta dinin”, tha ajo në një bisedë me nënën e saj Kris Jenner. “Unë kurrë nuk do ta bëja këtë me fëmijët e mi”, shtoi Kim.

Kardashian vazhdoi duke thënë se ndërsa ishte e martuar me Kanyen, ajo kaloi ‘orë të tëra vuajtjesh’.

Kjo bëri që mamaja e saj të thoshte se kjo është arsyeja pse divorci ishte gjëja më e mirë për të dhe fëmijët e saj.

Më vonë, në një rrëfim, Kim shtoi më shumë kontekst në bisedë, duke thënë: “Është ndjenja më e vështirë të shikosh dikë që e doje vërtet dhe me të cilin ke një familje të jetë shumë ndryshe nga ajo që dinit”.

Dhe Kim ka një mënyrë për të siguruar që asnjë nga fëmijët e saj të mos dëgjojë për titujt shpesh të diskutueshëm që bën babai i tyre në media.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco