Shakira dhe Lewis Hamilton bashkë? Foto që forcon pretendimet e dashurisë

Shakira dhe Lewis Hamilton bashkë? Foto që forcon pretendimet e dashurisë

13:58, 07/06/2023

Ndarja nga Gerard Pique është hedhur pas krahëve sepse Shakira duket se ka gjetur njeriun e duhur për të kaluar dhumbjen. Bëhet fjalë për Lewis Hamilton, me të cilin ka nisur një histori pasioni.

Detajet e ditëve të fundit kanë qenë të paqarta dhe askush nuk mund të thoshte me siguri se të dy ishin në një lidhje përtej miqësisë, por faktet e orëve të fundit nuk lënë vend për dyshime.

Image

Pasi ka ndjekur nga afër garat në Miami dhe Barcelonë, këngëtarja kolumbiane ka drekuar me 7 herë kampionin e botës në qytetin katalan ndërsa nga fotoja e publikuar duket se ata janë shumë të afërt.

Hamilton single prej shumë kohësh ka deklaruar disa javë më parë se dëshiron të ketë në krah një të dashur latine dhe mesa duket, dëshira iu plotësua menjëherë.   

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco