‘Ama’ thotë Leoel në këngën e re

‘Ama’ thotë Leoel në këngën e re

19:39, 06/06/2023

Leoel, artisi i industrisë muzikore shqipe, ka ardhur me këngën e re.

Në kanalin Youtube, ai ka hedhur këngën që e ka titulluar me një titull interesant, e që është ‘Ama’, shkruan Syri Kosova.

Teksti këngës u bë nga vet ai, kurse, muzika dhe aranzhmanti nga Alfred Sula.

‘Ama’ u finalizua edhe me video nga Enis Cela.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco