Gunzey dhe Vjosa Emini vijnë me ‘Tu luta’

Gunzey dhe Vjosa Emini vijnë me ‘Tu luta’

19:35, 06/06/2023

Janë bërë bashkë për një projekt muzikor.

Dy këngëtarët e talenuar të skenës, Gunzey dhe Vjosa Emini, në kanalin Youtube kanë hedhur projektin që e titulluan ‘Tu luta’, shkruan Syri Kosova.

Teksti dhe muzika janë bërë nga Gunzey dhe Laureta, kurse, beati u bë nga Marko, me miksim dhe masterizim nga Lorenc Aliaj.

‘Tu luta’ u finalizua edhe me klip nga Alpha Films.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco