Johnny Deppi do të rikthehet te Piratët e Karaibeve?

Johnny Deppi do të rikthehet te Piratët e Karaibeve?

15:19, 06/06/2023

Aktori hollivudian, Johnny Depp, mund të rikthehet te franshiza “Piratët e Karaibeve”.

Kështu ka sugjeruar një person tjetër brenda kësaj franshize.

Ndonëse kishte qenë i famshëm edhe më herët, ai katapultoi në famë kur u bë pjesë e Piratëve më 2003.

Mirëpo largimi i tij erdhi më 2017, dhe në vitet në vazhdim ai u përball me akuza të rënda për dhunë në familje nga e cila doli i paqtë sipas verdiktit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco