Korab Shaqiri dhe Lori publikojnë këngën e re 'Dashni ku je'

Korab Shaqiri dhe Lori publikojnë këngën e re 'Dashni ku je'

10:18, 06/06/2023

Këngëtarët Korab Shaqiri dhe Lori kanë prezantuar së fundmi bashkëpunimin e tyre të ri.

“Dashni ku je” mban titullin kënga, të cilën e kanë sjell të kompletuar edhe nga ana vizuale.

Artistët e njohur shqiptarë vijnë po ashtu me një paraqitje atraktive në klip të realizuar në bregdet.

Teksti, ‘beat’-i, miksimi e masterizimi si dhe producimi i kësaj kënge u bë nga vet Shaqiri.

Këngën të plotë tashmë mund ta gjeni në YouTube si dhe në platformat e tjera muzikore.

Të njëjtit vazhdojnë të jenë mjaft të pëlqyer nga publiku e në këtë kohë edhe të angazhuar me ahengje muzikore. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco