Një dasmë tjetër në showbizz po vjen?

Një dasmë tjetër në showbizz po vjen?

08:09, 06/06/2023

Ditën e djeshme Klea Huta dhe Elgit Doda kanë celebruar dashurinë e tyre, por pritet në mes qershori të celebrohet edhe Arbana Osmani. Ama asnjë nga këto dasma, duket se një dasmë e re është në horizont.

Venera Lumani ka publikuar një foto nga dasma e djeshme ku i drejtohet Lindit; Po ne, kur?

Mos ndoshta çifti e ka në planet e afërta?

Një gjë është e sigurt, që janë një ndër çiftet më të dashur të showbizit dhe ne mezi po presim dasmën e tyre.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco