Erjona Sulejmani komenton Kampionatin Europian të Sek*it në Suedi: Që tani e imagjinoj radhën

Erjona Sulejmani komenton Kampionatin Europian të Sek*it në Suedi: Që tani e imagjinoj radhën

19:29, 05/06/2023

Kampionati Europian i Sek*it ka qenë një nga temat më “të nxehta” të ditëve të para të verës në rrjetet sociale, pasi u mësua se në Suedi marrëdhëniet seksuale do të cilësohen sport dhe do të organizohet një turne i mirëfilltë.

Dhe në reagimet rreth kësaj teme është përfshirë edhe bukuroshja shqiptare, Erjona Sulejmani.

Ish-bashkëshortja e futbollistit Blerim Xhemajlit, gjithmonë provokuese me postimet e saj, në këto ditë të para të verës, ka ndezur atmosferën me pozat e saj të zakonshme me bikini në plazh.

E më pas, për të gjithë ndjekësit e saj, ajo ka shpërndarë edhe një koment mbi Europianin e Sek*it që pritet të zhvillohet javën e ardhshme në Suedi.

“Që tani e imagjinoj radhën për t’u regjistruar”, shkruante me shumë humor bukuroshja shkodrane, rreth këtij “aktiviteti sportiv” që është kthyer në një temë të diskutuar në rrjet.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco