Pas lindjes së djalit, Fifi kthehet në Tiranë

Pas lindjes së djalit, Fifi kthehet në Tiranë

17:29, 05/06/2023

Në fund të muajit prill, Fifi dhe partneri i saj Adis Patushi u bënë prindër të një djali – Theo Mal Patushi.

Fifi vendosi që djalin ta lindte larg trojeve shqiptare, në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, aty ku qëndroi javët e para të lindjes së djalit.

Mirëpo, Fifi tashmë është rikthyer në Tiranë dhe këtë e zbuloi përmes disa postimeve në rrjete sociale, ku zbuloi pak nga pritja që i është bërë të voglit të saj në shtëpinë e tij.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco