Tayna-s i ndodh e papritura gjatë koncertit, fanset ia hedhin të brendshmet në skenë

Tayna-s i ndodh e papritura gjatë koncertit, fanset ia hedhin të brendshmet në skenë

14:46, 05/06/2023

Reperja e njohur Tayna është një ndër artistet më të suksesshme në industrinë e muzikës shqiptare.

Këngëtarja ka qenë e ftuar në një nga koncertet e mëdha që organizohet në Gjermani, “Ilyrian Festival” ku së bashku me të kanë performuar dhe shumë artista të tjerë.

Mirëpo gjatë performancës së saj në skenë, Tayna është gjendur në një situatë të papritur, ku dikush nga fansat i ka hedhur të brendshmet.

Artistja  e kaloi me sportivitet situatën duke i marrë të brendshmet të cilat i hodhi drejt publikut teksa vazhdonte performancën.

Madje këtë moment e ka publikuar dhe vetë reperja e cila shkruan krahas videos:

‘I ke disa pa brekë dhe disa pa jelekë”

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco