Shkëlqimi i dasmës së Kleas dhe Elgitit ishte Bora Zemani

Shkëlqimi i dasmës së Kleas dhe Elgitit ishte Bora Zemani

13:25, 05/06/2023

Mbrëmjen e djeshme në jug të Shqipërisë është mbajtur dasma e Kleas dhe Elgitit, por sigurisht që vëmendjen më të madhe e mori Bora Zemani.

Bora kishte zgjedhur një fustan rozë satën ku dukej në super formë. Modeli i flokëve ishte mjaft fin duke i dhënë Borës thjeshtësi dhe sensualitet.

Ky look i Borës ngjante fiks si mysafiret e shtresës të lartë në dasmat e bregdetit francez! Me pak fjalë një 10 me yll për Borën dhe pamjen e saj!

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco