Big Bang, Gjiko dhe Buta lansojnë albumin

Big Bang, Gjiko dhe Buta lansojnë albumin

19:48, 04/06/2023

Big Bang, Gjiko dhe Buta kanë lansuar albumin e përbashkët.

Ai quhet ‘Manuali’ dhe vjen me gjashtë këngë të reja të cilat tashmë i gjeni në të gjitha platformat.

Projektet do vijnë edhe me videoklipe së shpejti të cilat do lansohen në YouTube.

Kjo është hera e parë që këta tre sjellin bashkë një mini-album i cili pritet të jetë goxha i suksesshëm në hip-hopin shqiptar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco