'Kam rënë në dashuri me shokun e ngushtë'/ Enca e pranon kaq troç para të gjithëve

'Kam rënë në dashuri me shokun e ngushtë'/ Enca e pranon kaq troç para të gjithëve

12:43, 03/06/2023

Ndonëse në muzikë jo, në rrjetet sociale Enca është shumë aktive. Dimër-verë artistja është me pushime nisur nga ishujt grek në destinacionet e tjera tropikale.

Së fundmi, këngëtarja e hitit “Bow Down” ka bërë një postim të çuditshëm në InstaStory, duke shkruar: “Kam rënë në dashuri me shokun tim më të mirë”.

Image

Nuk dihet nëse kjo është frazë nga kënga e saj e re, mirëpo vetë Enca deri më tani nuk ka dhënë detaje më shumë mbi këtë pjesë.

Më pas, e njëjta ka publikuar një fotografi në mes të detit sipër një dërrase surf-i, e shoqëruar nga një mashkull.

Image

Mesa duket, fotografia në fjalë është realizuar gjatë pushimeve të saj të fundit në Dubai dhe Afrikë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco