Pas mbarimit të Big Brother VIP Albania 2, Arbana Osmani shijon pushimet në Santorini

Pas mbarimit të Big Brother VIP Albania 2, Arbana Osmani shijon pushimet në Santorini

12:40, 03/06/2023

Moderatorja e njohur shqiptare, Arbana Osmani, i ka dhënë së fundmi vetes disa ditë të mira pushimi.

Image

Për muaj me radhë, ajo ishte një prej personazheve më aktivë në media, kjo falë drejtimit të programit shumë të ndjekur – Big Brother VIP Albania 2.

E pas një pune të lodhshme për muaj të tërë duket se ka ardhur koha për pushime dhe për këtë, moderatorja ka zgjedhur një prej destinacioneve më luksoze.

Ajo bashkë me burrin dhe fëmijët e saj janë duke shijuar aktualisht pushimet në ishullin Santorini të Greqisë.

Image

Në disa fotografi të shpërndara në rrjetin social Instagram, Arbana shfaqet tejet atraktive në një fustan të zi, ndërsa shijon pamjet panorameske të ishullit grek.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco