Luizi dhe Olta nisin punën për filmin, zbulohen detajet

Luizi dhe Olta nisin punën për filmin, zbulohen detajet

11:13, 01/06/2023

Luizin dhe Oltën do t'i shohim sërish bashkë si aktorë të një filmi. Mbrëmë Luizi ka postuar një foto krah Oltës duke treguar se ata kanë nisur nga puna e nga leximi i skenarit.

Siç është bërë e ditur dyshja do të luajnë rolin si burrë dhe grua. 

Image

Filmi do të ketë intrigë, histori dhe tradhëti, ku protagonistët kryesorë do të jenë Luiz-Olta.

Pritet që filmit t'i bashkohen edhe personazhe të tjerë të Big Brother VIP, që do të zbulohen më vonë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco