FOTO/ Kylie Jenner shfaqen me të njëjtën veshje me këngëtaren e njohur shqiptare

FOTO/ Kylie Jenner shfaqen me të njëjtën veshje me këngëtaren e njohur shqiptare

13:52, 29/05/2023

Këngëtarja e njohur Anxhelina Hadërgjonaj, ka rrëmbyer së fundmi vëmendjen e publikut dhe kjo pasi bukuroshja është shfaqur së fundmi nën shoqërinë e Kylie Jenner.

Milionerja e cila ndjek shumë pak persona në Instagramin e saj, ka në rrethin e ngushtë edhe artisten shqiptare. Vajzat të cilat duket se janë goxha mikesha me njëra-tjetrën, kanë udhëtuar së bashku me miqtë e tyre të ngushtë në Paris.

Image

Ata kanë marrë pjesë fillimisht në turneun botëror të Beyonces, madje ishte vetë Kylie e cila publikoi një video në limuzinën e saj ku shfaqej dhe Anxhelina.

Image

E së fundmi ylli i “The Kardashians” ka publikuar një foto në InstaStory ku ka treguar se ajo dhe këngëtarja kanë veshur të njëjtat këpucë duke e etiketuar krahas fotos së postuar.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco