Sytë zemra! Adisi ndan momentin e ëmbël të Fifit me djalin

Sytë zemra! Adisi ndan momentin e ëmbël të Fifit me djalin

09:43, 29/05/2023

Theo Mal me plot gojë ka ndryshuar jetën e Fifit dhe Adisit. Që prej momentit të parë që këngëtarja u bë nënë për herë të parë, nuk kanë munguar fotot dhe momentet e bukura me djalin e saj.

Një të tillë së fundimi mes Fifit dhe të sapolindurit e ka ndarë Patushi. Ai ka postuar në Instagram një moment teksa Fifi i kreh flokët të voglit të tyre.

Image

Ndonëse emrin dhe gjithçka tjetër Fifi e ka ndarë me ndjekësit e saj, për portretin e Theo Mal duket se do presim dhe ca.

Ndonëse ky është fëmija i parë i Fifit, Adisi ka edhe një djalë nga marrëdhënia e mëparshme me modelen Adrola Dushi

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco