FOTO/ Partnerja e Cristiano Ronaldos shkëlqen  në Festivalin e Filmit në Kanë

FOTO/ Partnerja e Cristiano Ronaldos shkëlqen në Festivalin e Filmit në Kanë

18:32, 26/05/2023

Georgina Rodriguez ishte të enjten në Festivalin e Filmit në Kanë për premierën e dramës franceze “Last Summer” (“L’Été dernier”).

Influencuesja dhe modelja spanjolle dukej mahnitëse me një fustan floriri vezullues nga stilisti i njohur ‘Ali Karoui’, zbukuruar me qindra temina.

Image

Partnerja e Cristiano Ronaldos kishte zgjedhur që ti mbante flokët e lidhura bisht teksa byzylykët dhe vëthët argjendi kompletuan pamjen e saj shkëlqyese. Fustani i guximshëm prej ari nxirrte në pah format e saj.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco