Rita Ora tregon trupin e tonifikuar nga palestra, ja mesazhi që përcjell

Rita Ora tregon trupin e tonifikuar nga palestra, ja mesazhi që përcjell

15:44, 26/05/2023

 

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, e ka dëshmuar tashmë se është shumë e përkushtuar ndaj palestrës.

Krijuesja e hitit “Anyëhere” vazhdon t’ua bëjë me dije fansave thuajse çdo ditë se sa të rëndësishme janë ushtrimet dhe sa shumë duhet përkujdesje për fizikun.

Bukuroshja, e ndjekur nga mbi 16 milionë njerëz vetëm në Instagram, ka hedhur sërish disa imazhe e video duke u stërvitur.

Image

Ajo e ka marrë prej kohësh me shumë seriozitet dhe se tashmë shquhet për format atraktive trupore.

“Mos i anashkaloni asnjëherë ushtrimet për këmbë, thanë ata”, ka qenë mbishkrimi që ia ka vënë postimit.

Image

Këngëtarja me origjinë shqiptare po shijon suksesin e këngës së re “Praising You”.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco