FOTO/ Afrona Dika shijon pushimet me partnerin e ri në Turqi

FOTO/ Afrona Dika shijon pushimet me partnerin e ri në Turqi

15:12, 26/05/2023

Blogerja e njohur shqiptare, Afrona Dika, mujave të fundit ka qenë krye temë nëpër mediet shqiptare. Kjo pas lajmeve për ndarjen nga këngëtari Blero, për të cilën ngjarje foli për herë të parë në një intervistë për Prive.

Afrona zbuloi se ka nisur një lidhje të re dashurie në Zvicër dhe se partneri nuk është fytyrë publike.

Ajo duket se po shijon pushimet e para me të dashurin dhe si destinacion ka zgjedhur Bodrumin në Turqi.

Megjithatë,  nuk ka ngurruar që me fansat në rrjete sociale të ndajë edhe disa momente të bukura nga ky udhëtim.

E një i tillë intim nuk mungoi edhe me të dashurin, të cilët siç shihen po marrin rreze dielli.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco