Kurti befason me përgjigjen kur pyetet për Luiz Ejllin

Kurti befason me përgjigjen kur pyetet për Luiz Ejllin

22:26, 29/03/2023

Kryeministri i Kosovës, në pjesën e fundit të intervistës në Debat Plus iu përgjigj edhe pesë pyetjeve nga publiku.

Njëra sosh ishte nga shoubizi, gjegjësisht për spektaklin momental Big Brother Vip Albania dhe favoritin kryesor për të triumfuar në të, gjithnjë sipas raportimeve, Luiz Ejlli.

Shefi i ekzekutivit mohoi ta njohë Ejllin, ndërsa shtoi se ndoshta është edhe keq, pasi nuk po ndjekë diçka që ndjekë edhe populli.

“Për besë nuk e di. Nuk e ndjekë, ndoshta s’është edhe mirë se nuk po ndjekë diçka që e ndjekë populli, por nuk e di. Nuk e njoh”, tha Kurti.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco