Po shijon pritjen e ëmbël, Fifi zbulon kur pritet të vijë bebi në jetë

Po shijon pritjen e ëmbël, Fifi zbulon kur pritet të vijë bebi në jetë

15:35, 29/03/2023

Këngëtarja e njohur dhe partneri i saj Adis Patushi po presin të bëhen prindër të një djali.

Shtatzënia e Fifit befasoi të gjithë pasi çifti nuk kishin shumë kohë që njiheshin me njëri-tjetrin.

Gjërat mes tyre po shkojnë për mrekulli dhe Fifi është shumë gati për të shijuar epitetin nënë.

Përmes një bisede me ndjekësit e saj, artistja zbuloi se pritet që brenda pak ditësh bebi të vijë në jetë.

Kohë më parë në media u përfol se çifti kanë zgjedhur emrin NINO për të voglin e tyre.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco