Olta pyet Luizin për nominimet, ai refuzon të përgjigjet

Olta pyet Luizin për nominimet, ai refuzon të përgjigjet

15:37, 28/03/2023

Olta ka pyetur Luizin se mes Deas dhe Kristit, kë do të zgjidhte për ta vendosur në një nominim me të dhe Qetsorin.

Por Luizi refuzoi të jepte përgjigje dhe tha se nuk flet për nominime

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco