Arrihet paqja mes Selena Gomez dhe Hailey Bieber, dyshja ndiqen zyrtarisht në Instagram

Arrihet paqja mes Selena Gomez dhe Hailey Bieber, dyshja ndiqen zyrtarisht në Instagram

14:50, 28/03/2023

Selena Gomez dhe Hailey Bieber kanë arritur ‘paqen’ edhe zyrtarisht në Instagram. Ato po e ndjekin njëra-tjetrën.

“The Daily Mail” ka raportuar se të dyja i kanë dhënë fund grindjes shumë vjeçare.

Sipas UsWeekly, fansat vunë re se Hailey i bëri ‘like’ fotografinë me bikini Selenës.

Hailey Bieber just liked Selena Gomez’s recent instagram post! pic.twitter.com/bUo2IXBK7h

— 𝐡𝐚𝐣𝐚𝐫𝐞 🇵🇸 (@SELENABELV) March 26, 2023

Selena së fundmi u bë gruaja më e ndjekur në Instagram dhe në mesin e tyre gjendet edhe ish-anëtarin e One Direction, Zayn Malik.Selena Gomez Hailey Bieber ndjek Instagram

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco