Kodi që Luizi ia dha Kiarës para se të dilte nga shtëpia: Kur të jesh në prime do ma thuash këtë fjalë

Kodi që Luizi ia dha Kiarës para se të dilte nga shtëpia: Kur të jesh në prime do ma thuash këtë fjalë

13:19, 28/03/2023

Kiara dhe Luizi janë çifti më i dashur e më i përfolur në mediat rozë duke bërë që të komentohen gjatë për lidhjen e tyre krijuar brenda shtëpisë së “Big Brother”.

Moderatorja u eleminua të shtunën nga ky reality-show duke u larguar përfundimisht nga shtëpia e madhe.

Ndonëse shumë i mërzitur për eliminimin e saj, Luizi bëri planin për vete për ta kuptuar nëse ka mbështetjen e shikuesve.

Në ditët para se eleminimit të Kiarës, Luizi dhe moderatorja kanë komunikuar dhe kanë rënë dakord se si do kuptohen, që këngëtari të kuptojë se nëse simpatizohet apo jo nga publiku jashtë.

Ai i ka thënë Kiarës që të përdorë kodin “Të kam zemër”, nëse gjërat janë mirë për të jashtë dhe në këtë mënyrë të vazhdojë lojën e Big Brother.

“Kur të dalësh jashtë Kiar, në qoftë se jam ashtu siç e mendoj se jam jashtë …kur të jesh në Prime. Kam me pyt unë “Arbana a është Kiara aty”. “Po” thotë, edhe ti ke me fol. Kur të flitsh ke më më thanë “ Të kam zemër”. Nqs thu “të kam zemër” do me thënë se gjërat jashtë janë shumë mirë.”-tha ai.

Moderatorja vazhdon ta mbështesë këngëtarin jashtë shtëpisë dhe e sheh finalist të këtij edicioni.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco