Visi bisedon me Oltën: Kam thënë që ti aktron

Visi bisedon me Oltën: Kam thënë që ti aktron

14:23, 27/03/2023

Visi i ka thënë Oltës që ajo aktron. Këtë mendim ai shprehet ta ketë pasur edhe për disa banorë të tjerë.

Por pavarësisht kësaj ai tha se çdokush ka sjelljen e vetë dhe se ai nuk është askush të gjykojë.

Olta tha se është mendimi i tij dhe ka të drejtën ta shprehi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco